Renovačný ateliér ``JARO`` ako

rodinný spolok

sa už od roku 2004, zaoberá renováciou historických vozidiel, motocyklov, bicyklov a pod.

Vykonávame kompletnú alebo čiastočnú renováciu veteránov

a robíme aj rôzne ďalšie služby spojené s danou problematikou.

Pri našich dlhoročných skúsenostiach sa snažíme zrenovovať aj nezrenovovateľné.

Nástrojové a technologické vybavenie nášho ateliéru spočíva v dobovom náradí s ktorým je možné vykonávať renovácie historických vozidiel pôvodnými technologickými a postupmi.

Pri takom vybavení a dodržaní určitých technologických postupov je zaručená vysoká kvalita v zachovaní originality pri vykonávaní samotných renovačných prác.

PONÚKAME

špecializujeme sa hlavne na

karosárske práce

Základom pre vykonanie daných renovačných prác je aj dodržanie správnych technologických postupov, ktoré získavame z nášho archívu, dobovej literatúry, manuálov a príručiek k jednotlivým vozidlám.

Pri čiastočných renováciách sa špecializujeme hlavne na karosárske práce, ktoré sú nadmieru náročné na prevedenie v domácich garážových podmienkach pre väčšinu majiteľov historických vozidiel.

Jednou zo zaujímavostí môže byť aj čiastočná renovácia vášho prípadného miláčika. V tomto prípade to znamená to, že odborníci z nášho Renovačného ateliéru “JARO” vykonajú čiastočnú renováciu a vy následne ak sa budete cítiť zručný, tak si sám ďalej dokončíte začatú renováciu

úspech historických vozidiel

doma aj v zahraničí

Môžeme Vás na záver uistiť, že priložením vašich rúk k samotnému výsledku práce sa vám bude určite stupňovať vaša následná radosť z dobre vykonanej práce a prinesie vám to aj svoj úspech pri prezentácii vášho zrenovovaného miláčika na zrazoch historických vozidiel doma aj v zahraničí.

Budeme sa snažiť urobiť čo je v našich silách a pokúsime sa aj o nemožné, aby sme nesklamali našich záujemcov o renováciu svojich staručkých miláčikov – veteránov.

Tešíme sa aj na Vás, ktorí v budúcnosti prejavíte záujem o služby nášho rodinného spolku.